Szégyen! Ebből elég!
Rákay Philip szekszárdi származású televíziós személyiség exkluzív interjúban mondta el, hogy több mint három évtizede kezdett televíziózni, azóta közszereplő, ám a fenyegetésekhez nem tudott hozzászokni. Leginkább ahhoz nem, hogy a gyerekeit vagy a feleségét bántják.
Rákay Philip, akinek a Most vagy soha! című, a márciusi ifjak egy napjáról szóló filmje március 14-én kerül a mozikba, a Facebook-oldalán így harangozta be a beszélgetést:
Őszintén a Most vagy soha! kulisszatitkairól, politikáról, beteg művészek lázálmairól, a „független objektív” hazugságról, és halálos fenyegetésekről. A Századvég YouTube- csatornáján Andor Éva faggatott. Vigyázat! 1 óra 42 perces interjú, hidegélelmet bekészíteni!
– írta többek között.
Rákay Philip gyermekeit és a feleségét is támadják
A producer az interjúban elmondja, hogy több mint három évtizede kezdett el televíziózni, azóta közszereplő, ám a fenyegetésekhez nem tudott hozzászokni, leginkább ahhoz nem, hogy a gyermekeit vagy a feleségét bántják.
– Rajtam sok minden elfér, nem mondom, hogy nekem jólesik, de hogy mondjam, még csak azt sem mondom, hogy lepereg, de én ezt nagyjából viselem – tette hozzá.
Azonban ismertette, családilag nagyon nagy árat fizettek az ismertségéért, főleg az előző választások miatt.
– Szerencsére nem úgy értve, hogy ez szétzilálta volna a családunkat, mert az is megtörténhetett volna, csak ennél jóval szorosabb szövetség a miénk. De azért azt végignézni, hogy a gyerekeim amit kaptak, meg a feleségem, tehát a halálos fenyegetésektől hadd ne mondjam milyen filmekbe illő jelenetekig, a bedrónozás a házunk fölé, a követése a lányomnak itt-ott, és ezeknek az olyan arzenálja, amit józan ésszel el sem tudsz képzelni – sorolta az interjúkészítőnek Rákay Philip.
Őrök álltak a házuknál
Arról is beszélt, hogy a legutóbbi országgyűlési választások előtti utolsó kilenc hónapban
éjszakánként őrök álltak a házuknál, mert olyan fenyegetések jöttek, amiket már nem tudott lesöpörni az asztalról.
Hozzátette: a fenyegetések miatt vitték nemzetközi iskolába a gyerekeiket, mert úgy voltak vele, hogy ott kevésbé érdekes az apjuk.
Borítókép: Rákay Philip kommunikációs és médiaszakember, a Nemzeti Emlék-őr díj egyik kitüntetettje (Fotó: MTI/Kovács Tamás)
Megjegyzések
Megjegyzés küldése